Get News Fast
اخباراخبار استان هاهرمزگانخبرگزاری تسنیم

بازدید فرمانده قرارگاه ‌خاتم‌ از پروژه‌های سپاه در بوشهر و هرمزگان

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) به همراه رئیس سازمان حفاظت اطلاعات سپاه از پروژه‌های این قرارگاه در استان‌های بوشهر و هرمزگان بازدید کردند.

وبانگاه به نقل از خبرگزاری تسنیم:

بازدید فرمانده قرارگاه ‌خاتم‌ از پروژه‌های سپاه در بوشهر و هرمزگان

اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بندرعباس، سردار سرتیپ پاسدار عبدالرضا عابد، فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) به همراه سردار مجید خادمی رئیس سازمان حفاظت اطلاعات سپاه از پروژه‌های پارس جنوبی در فاز‌های 13، 16 و 15، 24 و 22، پتروشیمی دماوند، NGL3200 و پل خلیج فارس قشم بازدید کردند و با حضور در پروژه‌های دکل حفاری پارادایس و مهر خلیج فارس و گفت‌وگو با مدیران و کارکنان این پروژه‌ها، در جریان روند پیشرفت آن‌ها قرار گرفتند.

سردار خادمی با حضور در جمع مدیران پروژه اهداف خود را از سفر و بازدید از پروژه‌های قرارگاه بیان کرد و گفت: در این بازدید بخش کوچکی از زحمات شما را توانستم مشاهده کنم، انسان به وجد می‌آید. البته از بچه‌های انقلابی و سپاه همین انتظار هم می‌رود که با حفظ روحیه جهادی، انگیزه الهی و اراده فولادی موانع را پشت سر بگذارد.

رئیس سازمان حفاظت اطلاعات سپاه افزود: مقام معظم رهبری (مدظله العالی) درباره سپاه می‌فرمایند: «در سپاه معمولی بودن گناه نابخشودنی است». بنابراین سپاه نباید معمولی باشد و باید تمام موانع را پشت سر بگذارد و این انتظاری است که معظم‌له از مجموعه سپاه دارند.

وی با بیان اینکه یکی از ویژگی‌های قرارگاه خاتم وارد شدن به پروژه‌های زنجیره‌دار و رهایی کردن کار‌های جزئی است، گفت: حضور قرارگاه در این پروژه‌ها نه تنها ضربه‌ای به بخش خصوصی وارد نمی‌کند، بلکه بخش خصوصی را به خدمت گرفته و حمایت می‌کند.

سردار خادمی همچنین حضور و فعالیت موثر در حوزه محرومیت‌زدایی، کمک به مردم، جلوگیری از خام فروشی در صنعت نفت، نظارت فرماندهان بر مجموعه و رسیدگی به نیرو‌ها را از جمله ویژگی‌های قرارگاه خاتم‌الانبیاء برشمرد.

انتهای پیام/864/.

در صورت تمایل به مشاهده اخبار استان‌ها پیشنهاد داریم از طبقه بندی استانی هاب خبری وبانگاه بازدید نمایید .

© خبرگزاری تسنیم
ارسال از وردپرس به شبکه های اجتماعی ایرانی
ارسال از وردپرس به شبکه های اجتماعی ایرانی
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا