Get News Fast
اخباراخبار استان هااصفهانخبرگزاری تسنیم

اختصاص 800میلیاردی ستاد دیه کاشان برای آزادی زندانیان

رئیس ستاد دیه کاشان از اختصاص ۸۰۰میلیارد ریال برای آزادی زندانیان توسط این ستاد خبر داد.

وبانگاه به نقل از خبرگزاری تسنیم:

اختصاص 800میلیاردی ستاد دیه کاشان برای آزادی زندانیان

اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از آران و بیدگل، علی راحمی بعد از ظهر امروز در نشست خبری با خبرنگاران اظهار داشت: ستاد دیه منطقه کاشان با گستره جغرافیایی کاشان، آران و بیدگل، نطنز و بادرود از سال 1387فعال شد.

وی در بیان آمار و ارقام مربوط یه عملکرد ستاد دیه کاشان ابراز داشت: جمع کل آزادی زندانیان طی 16 سال گذشته بالغ بر سه هزار و 643 نفر با 383 میلیارد تومان بدهی بوده است که این مبلغ با کمک خیرین محقق شده است.

مدیر ستاد دیه کاشان ضمن اشاره به آمار و ارقام مربوط به جشن گلریزان سال گذشته افزود: در جشن گلریزان سال گذشته حدود چهار میلیارد و 300 تومان جذب کمک برای شهرستان آران و بیدگل داشته که با کمک این مبلغ 41 نفر از زندانیان آزاد شدند.

وی با بیان اینکه قرار است شانزدهمین جشن گلریزان کاشان 17 فروردین در دانشگاه علوم پزشکی و جشن گلریزان آران و بیدگل 18 فروردین در عمارت نگار برای آزادی زندانیان برگزار شود، تاکید داشت: از 32 ستاد دیه کشور که متعلق به مراکز استان‌ها بوده، کاشان تنها شهرستانی است که دارای ستاد دیه است.

وی در بیان عملکرد ستاد دیه ‌کاشان تصریح کرد: 80 میلیارد تومان برای آزادی 145 زندانی در سال 1402 برای شهرستان‌های کاشان و آران بیدگل توسط ستاد دیه کاشان جمع‌آوری شد که از این 145 نفر زندانی شامل 136 نفر آقا و 9 نفر خانم بودند.

کمک 10 میلیاردی کردستانی‌ها برای آزادی زندانیان/ 300 زندانی آزاد شدند

وی با بیان اینکه جشن گلریزان امسال بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته اجرایی می‌شود، خاطر نشان کرد: با عنایت خداوند ان شاءالله امسال گلریزان با رونق بیشتری خواهیم داشت و امیدواریم خیران نسبت به سال گذشته مشارکت بیشتری داشته باشند.

انتهای پیام/803

در صورت تمایل به مشاهده اخبار استان‌ها پیشنهاد داریم از طبقه بندی استانی هاب خبری وبانگاه بازدید نمایید .

© خبرگزاری تسنیم
ارسال از وردپرس به شبکه های اجتماعی ایرانی
ارسال از وردپرس به شبکه های اجتماعی ایرانی
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا