Get News Fast
اخباراخبار استان هااصفهانخبرگزاری تسنیم

روز قدس امسال در تاریخ بی‌سابقه خواهد بود

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان گفت: روز قدس امسال در تاریخ بی‌سابقه است و رژیم منحوس صهیونیستی در ضعیف‌ترین حالت و ما در قدرتمندترین جایگاه‌مان در تاریخ قرار گرفته‌ایم.

وبانگاه به نقل از خبرگزاری تسنیم:

روز قدس امسال در تاریخ بی‌سابقه خواهد بود

اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، حجت‌الاسلام علیرضا ناجی در نشست خبری بزرگداشت روز جهانی قدس، با بیان اینکه روز قدس امسال در تاریخ بی‌سابقه است، اظهار داشت: امروز رژیم منحوس صهیونیستی در ضعیف‌ترین حالت و  ما در قدرتمندترین جایگاه‌مان در تاریخ انقلاب قرار گرفته‌ایم و مثل آن را حتی پدران و پدربزرگان ما نیز به یاد ندارند که یک جامعه اسلامی و شیعه مقابل صهیونیسم دست برتر را داشته باشد و امروز این اتفاق رخ داده است.

وی با بیان اینکه دشمن صهیونیسم با اسلام و تشیع سابقه تاریخی دارد و به صدر اسلام بر می‌گردد، افزود: امروز در جایگاهی ایستاده‌ایم که سخنگوی ارتش رژیم جعلی صهیونیستی رسما اعلام می‌کند که دیگر نمی‌توانیم مردم را فریب دهیم و نمی‌توانیم با حماس مقابله و یا حتی آنها را خلع سلاح کنیم.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان خاطرنشان کرد: همان طور که مقام معظم رهبری فرمودند رژیم کودکش صهیونیستی در جایگاهی قرار گرفته که آتش بس را چه بپذیرد و چه قبول نکند، دست پایین را دارد و هر دو صورت شکست خورده است.

 رژیم صهیونیستی از هر حربه‌ای استفاده می‌کند تا ایران را وارد جنگ کند؛ این در حالی است که با چنین اقداماتی خراش به صورت خود می‌زند؛ این حمله رژیم و قتل و غارت و تجاوزهایی که انجام می‌دهد، یادآور بسیاری از فرمانروایانی است که افول کردند؛ امروز در غزه شاهد مسائلی هستیم که تنها در تاریخ شنیده بودیم و این اتفاقات نه تنها مسلمانان که قلب همه آزاده‌گان جهان را به درد آورده است.

وی ادامه داد: مدعیان دروغین حقوق بشر برای درمان دو لاک‌پشت رسانه‌ها را به خط می‌کنند اما وزیر جنگ رژیم کودکش صهیونیستی اعلام می‌کند محلی را محاصره کامل کرده‌ایم که در آن یک مشت حیوان انسان‌نما زندگی می‌کنند.

ناجی در انتقاد به سکوت حاکمان کشورهای عربی در مقابل جنایات رژیم منحوس صهیونیستی تاکید کرد: مردم غزه مردم با کرامتی هستند و اگر در مورد بیمارستان شفا حرف نمی‌زنیم برای این است که نمی‌خواهیم از ناموس شیعه حرف بزنیم، درست است که مردم غزه اهل سنت هستند اما حماس اعلام کرده در غزه مطابق با فتوای مرجعیت شیعه با اسرائیل می‌جنگند و زیاد النخلاله دبیرکل جهاد اسلامی فلسطین در دیدار با رهبر معظم انقلاب مثالی زد و گفت غزه شبیه کربلا شده است یک انسان اهل سنت این حرف را میزند، اسماعیل هنیه می‌گوید مرگ با عزت از زندگی با ذلت بهتر است و لذا دیر نیست که در غزه ندای یا لثارات الحسین بشنویم.

وی با تاکید بر اینکه روز قدس امسال با تمام ادوار گذشته متفاوت است، گفت: همه ما مسئولیت داریم که با تمام توان تلاش کنیم تا شاهد آخرین روز قدس باشیم و آزادی قدس را جشن بگیریم. امام(ره) با نام‌گذاری روز قدس، ملت‌های مسلمان را تبدیل به امت واحده کردند و امروز شاهد تشکیل جبهه مقاومت هستیم و این مهم امت واحده را در ذهن به خاطر می‌آورد.

ادامه دارد…….

 

در صورت تمایل به مشاهده اخبار استان‌ها پیشنهاد داریم از طبقه بندی استانی هاب خبری وبانگاه بازدید نمایید .

© خبرگزاری تسنیم
ارسال از وردپرس به شبکه های اجتماعی ایرانی
ارسال از وردپرس به شبکه های اجتماعی ایرانی
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا