Get News Fast
اخباراخبار استان هاقزوینخبرگزاری تسنیم

اسکان 10 هزار خانواده فرهنگی در مراکز اقامتی قزوین

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین از پذیرش ۱۰ هزار و ۷۴۲ مسافر نوروزی در مراکز اسکان فرهنگیان استان قزوین خبر داد.

وبانگاه به نقل از خبرگزاری تسنیم:

اسکان 10 هزار خانواده فرهنگی در مراکز اقامتی قزوین

اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین، نقی سیاهکالی مرادی مدیرکل اداره‌ آموزش و پرورش استان قزوین با اشاره به پذیرش نوروزی نزدیک به 14 هزار نفر در اماکن آموزش و پرورش استان قزوین، اظهار کرد: در مجموع یک هزار و 541 خانواده معادل 10 هزار و 742 نفر در مراکز اسکان نوروزی فرهنگیان استان قزوین در ایام تعطیلات نوروزی امسال پذیرش شدند.

وی افزود: برای اسکان موقت فرهنگیان در نوروز 1403 تعداد 38 مدرسه متشکل از 274 کلاس درس جهت میزبانی از مسافران نوروزی در قزوین تجهیز شده بود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین تصریح کرد: بیش از 120 نفر از همکاران فرهنگی به عنوان اعضای ستاد اسکان نوروزی به طور مستقیم مشغول خدمت‌رسانی به مسافران در ایام نوروز بودند که البته به این آمار باید افراد ناظر و بازرس را هم افزود.

این مسئول خاطرنشان کرد: برای حصول اطمینان از خدمات رسانی مناسب به مسافران نوروزی بازرسین و ناظرین در این ایان به صورت سرزده از مراکز اقامت بازدید کرده و بازخورد مسافران را در خصوص نحوه اسکان دریافت می‌کردند.

سیاهکالی مرادی در پایان گفت: فرآیند پذیرش حضوری فرهنگیان در مراکز اسکان نوروزی از 28 اسفند 1402 آغاز شد و تا 12 فروردین 1403 ادامه داشت.

انتهای پیام/

 

در صورت تمایل به مشاهده اخبار استان‌ها پیشنهاد داریم از طبقه بندی استانی هاب خبری وبانگاه بازدید نمایید .

© خبرگزاری تسنیم
ارسال از وردپرس به شبکه های اجتماعی ایرانی
ارسال از وردپرس به شبکه های اجتماعی ایرانی
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا