Get News Fast

نیروی هوایی ارتش آماده پاسخگویی به هرگونه تهدیدی است

فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: نیروی هوایی، امروز آماده پاسخگویی به هرگونه تهدیدی بوده و با قدرت در مقابل دشمنان ایستاده است.

نیروی هوایی ارتش آماده پاسخگویی به هرگونه تهدیدی است

به گزارش خبرگزاری مهر، امیر سرتیپ «حمید واحدی» فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، امروز در مراسم تجلیل از پیشکسوتان و فرماندهان اسبق این نیرو در دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری، اظهار کرد: امروز بحمدالله نیروی هوایی ارتش به برکت حضور و زحمات پیشکسوتان، بسیار آماده‌تر از قبل برای انجام هر مأموریتی است.

وی افزود: کارکنان جوان نیروی هوایی با الگوگیری از پیشکسوتان این نیرو که در دفاع مقدس خوش درخشیدند، در این برهه از زمان در بهترین وضعیت در حال انجام مأموریت و از آمادگی بسیار خوبی برخوردار هستند.

امیر سرتیپ واحدی با بیان اینکه جوانان ما در این نیرو با عشق و با ولایت‌مداری کامل در خدمت انقلاب و نظام هستند گفت: نیروی هوایی به پشتوانه جوانان این نیروی ولایت‌مدار، امروز آماده پاسخگویی به هرگونه تهدیدی بوده و با قدرت در مقابل دشمنان ایستاده است.

فرمانده نیروی هوایی ارتش با بیان اینکه اقتدار و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به برکت جان‌فشانی پیشکسوتان ما در دفاع مقدس به خصوص خلبان‌های شجاع نیروی هوایی به وجود آمده است، گفت: لازمه قدردانی از پیشکسوتان رسیدن به شناخت کافی در مورد این عزیزان است که چگونه در دوران جنگ در مقابل دشمن تا بُن دندان مسلح ایستادند و دوران پُر افتخار ما را امروز رقم زدند.

 

© خبرگزاری مهر  > خبرنگار:
ارسال از وردپرس به شبکه های اجتماعی ایرانی
ارسال از وردپرس به شبکه های اجتماعی ایرانی
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا