Get News Fast

مالک خیبر: امیدوارم قهرمان با اتفاقات فوتبالی تعیین شود

مالک باشگاه خیبر خرم‌آباد به اتهام‌های داده‌شده نسبت به این تیم واکنش نشان داد.

وبانگاه به نقل از خبرگزاری تسنیم:

مالک خیبر: امیدوارم قهرمان با اتفاقات فوتبالی تعیین شود

اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، مسعود عبدی، شامگاه چهارشنبه در یک گفت‌وگوی تلویزیونی دربارۀ حواشی ایجادشده برای تیم فوتبال خیبر گفت: ما به رقابت سالم اعتقاد داریم و هیچ‌گونه اتهامی هم را به دیگران نسبت نداده‌ایم.

او اضافه کرد: ما به خودمان اجازۀ ورود به مباحث غیرفوتبالی را حتی در بازی‌هایی که باختیم هم نمی‌دهیم، اما برخی این مباحث را در بیشتر مواقع مطرح می‌کنند و بیشترین سود نیز عایدشان می‌شود.

مالک باشگاه خیبر خرم‌آباد بیان کرد: امیدواریم امسال اتفاقات فوتبالی تعیین‌کنندۀ تیم قهرمان باشد، زیرا مردم لرستان خاطرۀ خوبی از این رقابت در سال 1396 ندارند.

عبدی با اشاره به بازی نیمه‌تمام خیبر با داماش در فصل قبل، خاطرنشان کرد: ما گل برتری را در جریان این بازی به‌ثمر رساندیم، اما این بازی به‌علت مصدومیت داور نیمه‌تمام اعلام شد.

او با بیان اینکه ما باید متوجه عواقب سخنان خود باشیم، متذکّر شد: عوامل تیم خیبر خرم‌آباد تاکنون حتی یک کلمه راجع‌به داوری صحبت نکرده‌اند و اتهامات داده‌شده به این تیم به‌هیچ‌وجه درست نیست.

مالک باشگاه خیبر خرم‌آباد با تأکید به سوءتفاهم‌های ایجادشده برای واگذاری ورزشگاه تختی به این تیم، تأکید کرد: این ورزشگاه به ما واگذار نشده‌است و یک ورزشگاه نیمه‌کارۀ دیگر قرار است پس از تکمیل در اختیار تیم خیبر قرار بگیرد.

تیم خییر خرم‌آباد با 22برد، یک مساوی، هفت باخت و یک بازی و تفاضل گل کمتر نسبت به تیم فجر سپاسی در ردۀ دوم لیگ آزادگان قرار دارد.

تیم خیبر مدعی اصلی قهرمانی لیگ آزادگان و صعود به لیگ برتر است که رکورد پیروزی صددرصدی در بازی‌های خانگی و رکورد 22پیروزی در لیگ را به‌نام خود ثبت کرده‌است.

انتهای پیام/ 644

 

© خبرگزاری تسنیم
ارسال از وردپرس به شبکه های اجتماعی ایرانی
ارسال از وردپرس به شبکه های اجتماعی ایرانی
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا