Get News Fast

دیدار خدام حرم رضوی با بانوان برتر مددجو جنوب بوشهر

همزمان با دهه کرامت ، خدام حرم رضوی در آیینی با بانوان برتر و نخبه مددجو کمیته امداد شهرستان دیر دیدار و از آنان تجلیل کرد.

وبانگاه به نقل از خبرگزاری تسنیم:

دیدار خدام حرم رضوی با بانوان برتر مددجو جنوب بوشهر

اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم ازبندر دیر، همزمان با دهه کرامت 9 خدام حرم رضوی وارد استان بوشهر شدند که به مناطق مختلف استان برای اجرا برنامه‌های این دهه اعزام شده‌اند.

خدام حرم رضوی عصر روز گذشته به جنوب استان بوشهر شهرستان دیر سفر کردند و با بانوان مددجو کمیته امداد شهرستان دیر دیدار کردند.

یکی از خدام حرم رضوی در این آیین با اشاره به  اینکه مردم استان بوشهر به ائمه طهارت علیه‌السلام ارادت ویژه دارند اظهار داشت: مردم ولایتمدار بوشهر ، عاشق اهل بیت علیه‌السلام هستند.

وهاب طالب همت افزود: از حضرت امام رضا علیه‌السلام حاجت مردم مومن و ولایت‌مدار بوشهر بویژه شهرستان دیر خواستاریم.

وی با بیان حدیثی از امام هشتم (ع) گفت: یکی از سفارش امام رضا علیه‌السلام ، رازداری بین مومنان و مدارا کردن و سنت صبر در شرایط مختلف ست.

فرماندار دیر در برنامه استقبال از خدام حرم رضوی ضمن ادای احترام به پرچم بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) خدام حرم رضوی از حضور آنان در شهرستان دیر قدردانی کرد.

یونس باربرز افزود: مردم شهرستان دیر مومن، ولایی و عاشق اهل بیت علیه‌السلام هستند و با وجود دوری مسیر تا مشهد مقدس در قالب کاروان و خانوادگی به پابوسی این امام بزرگوار می‌روند.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) دیر هم بیان کرد: به مناسبت دهه کرامت و با حضور خدام حرم مطهر رضوی از 35 نفر از خواهران نمونه و مددجو دیر تقدیر شد.

سید علی حسینی افزود: همچنین در این آیین به سه زوج جوان مبلغ 120 میلیون تومان جهیزیه از منابع امداد اهدا شد.

دبیر شبکه جوانان رضوی شهرستان دیر هم گفت: خدام حرم مطهر رضوی به مناسبت دهه کرامت ابتدا در مجتمع‌های پتروشیمی جنوب بوشهر حاضر شدند و بعد در جمع بانوان برتر کمیته امداد دیر و شهر دوراهک با 2 مادر شهید دیدار کردند.

به گزارش تسنیم، در این آیین هدایایی متبرک به پرچم حرم مطهر رضوی بین حاضرین اهدا شد.

انتهای پیام/190/

 

© خبرگزاری تسنیم
ارسال از وردپرس به شبکه های اجتماعی ایرانی
ارسال از وردپرس به شبکه های اجتماعی ایرانی
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا