Get News Fast

اخوان المسلمین اردن، رویترز را به دروغ‌پراکنی متهم کرد

سخنگوی رسانه‌ای جماعت اخوان‌المسلمین اردن خبر خبرگزاری غربی رویترز مبنی بر خنثی شدن قاچاق سلاح از عراق به اردن را تکذیب و تاکید کرد که رویترز به دروغ‌پراکنی در شرایطی پرداخته که مردم نوارغزه در معرض نسل‌کشی قرار دارند.

وبانگاه به نقل از خبرگزاری تسنیم:

اخوان المسلمین اردن، رویترز را به دروغ‌پراکنی متهم کرد

اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم،«معاذ الخوالده» سخنگوی رسانه ای جماعت اخوان المسلمین اردن خاطر نشان کرد که خبرسازی رویترز بر خلاف تمام معیارها و شاخصهای حرفه ای و واقع بینی است، این رسانه خبر خود را به منابع ناشناس و گمنام نسبت داده  است و به خود زحمت نداده با رهبری اخوان المسلمین تماس گرفته تا از صحت ادعاهای خود اطمینان حاصل کند.

وحشت اردن از ایده «وطن بدیل» برای فلسطینی‌ها

الخوالده افزود سیاست اخوان المسلمین اردن تغییر نکرده، این گروه همچنان به امنیت و ثبات اردن پایبند است و این یکی از اصول ملی ثابت آن است و این گروه در طول  تاریخ خود از چندین دهه پیش بر خلاف این اصل عمل نکرده است.

وی ادامه داد جماعت اخوان  المسلمین هیچ ارتباطی با چنین حوادث و هر رفتاری که مخالف سیاستهای اخوان المسلمین و  تصمیماتش باشد، ندارد.

این سخنگو گفت در پس انتشار چنین خبرهایی در این برهه زمانی، مقاصد و اهداف خاص و عمدی وجود دارد که خواهان خیر و خوبی برای اردن نیستند و به دنبال برهم زدن اوضاع و  تفرقه‌افکنی در شرایطی هستند که نوار غزه در معرض جنگ نسل کشی از سوی رژیم صهیونیستی قرار دارد که تاکنون بیش از 100 هزار نفر شهید و زخمی به جا گذاشته است و این در حالی است که ما در هفتاد و ششمین سالگرد نکبت(اشغال) فلسطین به سر می بریم که وظیفه همه این  است که جهت قطب نمای تمام امت اسلام اعم از نظامها و ملتها به سمت توقف تجاوزات به مردم استوار غزه و حمایت از مقاومت شجاع آن برای دفع تجاوزات تروریسم رژیم فاشیست جنایتکار صهیونیستی متمایل شود.

انتهای پیام/

گروه خبری: 346

 

© خبرگزاری تسنیم
ارسال از وردپرس به شبکه های اجتماعی ایرانی
ارسال از وردپرس به شبکه های اجتماعی ایرانی
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا