Get News Fast

گرگانی‌ها آماده پوکر قهرمانی در بسکتبال ایران + فیلم

دو روز دیگر تا برگزاری نخستین دیدار از سری فینال مسابقات لیگ برتر بسکتبال ایران بین تیم‌های شهرداری گرگان و طبیعت اسلامشهر باقی مانده و بازیکنان گرگان با تمرینات سخت و فشرده، خود را برای کسب چهارمین قهرمانی متوالی آماده می‌کنند.

وبانگاه به نقل از خبرگزاری تسنیم:

گرگانی‌ها آماده پوکر قهرمانی در بسکتبال ایران + فیلم

اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، پس از فراز و فرودهای بسیار در لیگ امسال، تیم‌های بسکتبال شهرداری گرگان و طبیعت راهی دیدار نهایی شدند و قرار است نخستین بازی از سری فینال بین این دو تیم روز جمعه برگزار شود.

بازیکنان شهرداری گرگان این روزها زیر نظر سیدمصطفی هاشمی سرمربی این تیم تمرینات سفت و سختی را پشت سر می‌گذارند تا هم از نظر ذهنی و هم بُعد فنی بتوانند در خانه خود حریف اسلامشهری خود را با شکست بدرقه کنند.

گرگانی‌ها یک نایب قهرمانی و سه قهرمانی متولی سوپرلیگ بسکتبال ایران را در کارنامه دارند و این روزها خود را برای پوکر قهرمانی آماده می‌کنند. 

ویلیام چری، بازیکن آمریکایی تیم بسکتبال شهرداری گرگان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در گرگان با اشاره به بازی نهایی که باید در برابر تیم طبیعت برگزار کنند و احساسش درباره رویایی با دیگر هموطنش در تیم مقابل اظهار کرد: او ( جردن استیونس) بازیکن خوبی است و تیم خیلی خوبی هستند اما ما سعی می‌کنیم دیدارهای فینال را سر بر صفر ببریم و امیدوارم یک قهرمانی دیگر هم به دست بیاوریم.

.

او با تمجید از بازی هموطنش جردن استیونس در تیم طبیعت درباره این بازیکن گفت: به عنوان کسی که در ایران بازی می‌کند برای من قابل احترام است.

بازیکن آمریکایی تیم بسکتبال شهرداری گرگان درباره اینکه چقدر برای بازی با طبیعت آماده هستند و فکر می‌کند نتیجه بازی چه خواهد شد، گفت: فصل عادی با مرحله پلی آف شرایط متفاوتی دارد . ما در بازی‌های گروهی این تیم را شکست دادیم اما آنها قابل احترام هستند و توانستند دو تیم خیلی بزرگ را حذف کنند و به فینال برسند. اما من امیدوارم با حمایت هواداران بازی خیلی خوبی داشته باشیم و بازی را می‌بریم.

ارسلان کاظمی، کاپیتان تیم بسکتبال شهرداری گرگان نیز با اشاره به آمادگی این تیم برای رویارویی در بازی نهایی با طبیعت، اظهارکرد: در آماگی خوبی به سر می‌بریم. به علت بازی‌های آسیایی و لیگ، مقداری فشار روی ما زیاد بود. خوشبختانه سه چهار روز قبل از فینال استراحت داریم و برای اکثر بچه‌ها بازی در فینال اتفاق جدیدی نیست.

او درباره حساسیت بازی فینال گفت: این بازی نسبت به دو بازی که با طبیعت کردیم متفاوت است و حساسیت‌های خاص به خود را دارد. طبیعت یک بازیکن خارجی به تیمش اضافه کرده و ما قبلا با یک بازیکن خارجی در مقابل آنها بازی کرده بودیم و برای فینال با دو بازیکن خارجی با آنها بازی می‌کنیم.

کاپیتان تیم بسکتبال شهرداری گرگان اشاره‌ای هم به برخی شیطنت‌های اخیر اشاره کرد و آن را در جهت برهم زدن تمرکز بازیکنان دانست و ادامه داد: شیطنت خیلی زیادی از بیرون می‌شود تا ذهن بچه‌ها را به‌هم بریزد اما خداراشکر تیم مشکلی ندارد.

.

انتهای پیام/582

 

 

© خبرگزاری تسنیم
ارسال از وردپرس به شبکه های اجتماعی ایرانی
ارسال از وردپرس به شبکه های اجتماعی ایرانی
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا