Get News Fast

موانع سرمایه‌گذاران بخش خصوصی برطرف شود

استاندار بوشهر گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر مشکلات و موانعی که سرمایه‌گذاران بخش خصوصی با آن مواجه هستند برطرف کنند.

وبانگاه به نقل از خبرگزاری تسنیم:

موانع سرمایه‌گذاران بخش خصوصی برطرف شود

اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، احمد محمدی‌زاده عصر امروز در جلسه شورای اداری استان بوشهر با گرامیداشت سوم خرداد سالروز عملیات غرورآفرین فتح خرمشهر جزئیات این عملیات را برشمرد و اظهار داشت: عملیات فتح خرمشهر از ابعاد گوناگون دارای اهمیت است و با وجود اینکه دشمن بعثی از این عملیات مطلع بود ولی رزمندگان موفق به فتح خرمشهر شدند.

وی عملیات وعده صادق را برگرفته از تجارب عملیات فتح خرمشهر دانست و بیان کرد: در این عملیات با اینکه رژیم صهیونیستی و حامیان آنها از کشورهای مختلف غربی اطلاع کامل داشتند و با تمام امکانات آماده بودند ولی این عملیات کمر اسرائیل غاصب شکست و اقتدار ایران اسلامی را نشان داد.

استاندار بوشهر فتح خرمشهر در تاریخ مقاومت 8 سال دفاع مقدس را افتخار آفرین دانست و خاطرنشان کرد: در فتح خرمشهر با اینکه رژیم بعث عراق با حمایت‌های ویژه کشورهای مختلف جهان همراه بود وعده خداوند متعال که حق بر باطل پیروز می‌شود محقق شد و ان‌شاءالله وعده خدا در پیروزی و آزادسازی فلسطین اشغالی به منصه ظهور می‌رسد.

محمدی‌زاده با گرامیداشت 14 خرداد سالروز ارتحال امام راحل و قیام 15 خرداد گفت: در این راستا برنامه‌های متنوعی با محوریت سپاه امام صادق علیه‌السلام استان بوشهر مورد توجه ویژه قرار گرفته و اجرایی می‌شود.

وی ادامه داد: بر اساس تصمیم مدیران دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر هر کدام از دستگاه‌ها یک مراسم به مناسبت سوم خرداد و یک برنامه ویژه 14 و 15 خرداد در نزدیکترین مسجد و محل استقرار اداره خود با حضور اقشار مختلف مردم برگزار می‌کنند.

استاندار بوشهر موفقیت‌های حوزه اقتصادی استان بوشهر را مورد ستایش قرار داد و تصریح کرد: استان بوشهر در حوزه شرکت‌های دانش‌بنیان رتبه سوم و در زنجیره ارزش رتبه نخست کشوری را کسب کرد که از خدمات و فعالیت کارگروه اقتصادی استان با محوریت معاون هماهنگی امور اقتصادی استان بوشهر قدردانی می‌شود.

محمدی‌زاده با تاکید بر تسریع در نصب و راه‌اندازی نیروگاه برق خورشیدی کوچک مقیاس ویژه خانواده‌های مددجو استان بوشهر گفت: یک نکته بسیار مهم در سال جهش تولید با مشارکت مردم برای جذب منابع و سرمایه‌گذاری مردم در حوزه اقتصاد حمایت مدیران دستگاه‌های اجرایی از  سرمایه‌گذاری و کارآفرینی مردم است.

وی ادامه داد: مدیران دستگاه‌های اجرایی در ترغیب مردم در عرصه سرمایه‌گذاری اقتصادی ضمن حمایت، پیگیری و پشتیبانی باید مشکلات و موانعی که سرمایه‌گذاران بخش خصوصی با آن مواجه هستند برطرف کنند.

استاندار بوشهر از افزایش اعتبار پاسخ به استعلام برای سرمایه‌گذاری اقتصادی خبر داد و بیان کرد: اعتبار پاسخگویی به استعلام در امر سرمایه‌گذاری تاکنون شش ماهه بود چون این زمان برای سرمایه‌گذاران برای طی شدن فرایند لازم کوتاه بود مهلت پاسخ به استعلام از شش ماه به یک سال افزایش یافت و همه مدیران پاسخ استعلام برای سرمایه‌گذاری با اعتبار یک ساله صادر می‌کنند.

انتهای پیام/190

 

 

© خبرگزاری تسنیم
ارسال از وردپرس به شبکه های اجتماعی ایرانی
ارسال از وردپرس به شبکه های اجتماعی ایرانی
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا