Get News Fast

روایت شاهدان عینی از شب جهنمی چادرنشینان فلسطینی در رفح

ارتش رژیم صهیونیستی در جدیدترین جنایت هولناک خود با حملات پیاپی به چادرهای آوارگان فلسطینی در غرب رفح، دست کم ۷۲ زن و کودک را به شهادت رساند و صدها نفر دیگر را زخمی کرد.

وبانگاه به نقل از خبرگزاری تسنیم:

روایت شاهدان عینی از شب جهنمی چادرنشینان فلسطینی در رفح

اخبار بین الملل –

به گزارش سایت عربی خبرگزاری تسنیم، پس از چند روز از جنایت رژیم صهیونیستی در رفح، تنها سیاهی و حسرت از این اقدام وحشیانه باقی مانده است. باوجود فشارهای بین المللی و التهاب افکار عمومی جهان، حملات رژیم اشغالگر به چادرهای آوارگان در غرب شهر رفح در سه روز گذشته ادامه یافته است.

 

.

 

در این جنایت دست کم 72 آواره فلسطینی که بیشتر آن‌ها را کودکان و زنان تشکیل می‌دادند، به شهادت رسیدند.

«صبری لافی»؛ پیرمرد فلسطینی و از شاهدان عینی جنایت آتش سوزی در چادرهای آوارگان فلسطینی در غرب رفح به خبرنگار تسنیم در غزه گفت: داشتم قرآن می‌خواندم و برای نماز عشا آماده می‌شدم که یک دفعه صدای انفجار آمد، دیدم آتش تا دو متر زبانه می‌کشد. تلاش کردم از در بیرون بروم، دیدم در باز نمی شود، چون سقف کانکس همسایه‌مان جلوی در کانکس ما افتاده بود. من جنگ‌های زیادی را در دوران حیاتم دیده ام، اما جنگی اینطور بی‌رحمانه و وحشیانه به یاد ندارم.

شهر رفح , نوار غزه , فلسطین , طوفان الاقصی , رژیم صهیونیستی (اسرائیل) ,

امانی قدیح؛ دختر نوجوان فلسطینی و از دیگر شاهدان عینی این جنایت نیز به خبرنگار تسنیم گفت: با صدای انفجار از خواب بیدار شدم. آتش زبانه می‌کشید و مردم جیغ می‌زدند. 11 ماشین آتش نشانی آمده بود تا آتش را خاموش کنند، اما موفق نشدند. تعداد شهدا به 50 نفر رسیده بود. یکی پایش قطع شده بود، یکی دستش را از دست داده بود. یکی از زنان صورتش کاملا نابود شده بود.

شهر رفح , نوار غزه , فلسطین , طوفان الاقصی , رژیم صهیونیستی (اسرائیل) ,

اهالی غزه خطاب به سران عرب: تکانی به خود بدهید!
آوارگی بی‌پایان؛ روایت هفت بار کوچ اجباری اهالی غزه

 

تا پیش از این مردم فکر می کردند که غرب رفح منطقه‌ امنی به دور از میدان و صحنه عملیات نظامی ارتش رژیم صهیونیستی است. این درحالی است که این رژیم خود این منطقه را منطقه امن اعلام کرده بود اما به سرعت به جهنم و باتلاق خون هایی تبدیل شد که بی گناه ریخته شدند، موضوعی که باعث شد بازماندگان از این کشتار به امید یافتن یک منطقه امن دیگر از غرب رفح کوچ کنند.

انتهای پیام/

گروه خبری: اخبار تولیدات دفاتر خارجی

 

© خبرگزاری تسنیم
ارسال از وردپرس به شبکه های اجتماعی ایرانی
ارسال از وردپرس به شبکه های اجتماعی ایرانی
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
1 – مسعود پزشکیان 2 – مصطفی پور محمدی 3 – سعید جلیلی 4 – علیرضا زاکانی 5 – سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی 6 – محمدباقر قالیباف