Get News Fast

پیش‌بینی درآمد 100 میلیاردی فروش اموال مازاد دولت در بوشهر

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی از پیش‌بینی درآمد ۱۰۰ میلیارد تومانی، از محل فروش اموال مازاد دولت در استان خبر داد.

وبانگاه به نقل از خبرگزاری تسنیم:

پیش‌بینی درآمد 100 میلیاردی فروش اموال مازاد دولت در بوشهر

اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، علیرضا  عباس‌زاده امروز در کارگروه مولدسازی استان خراسان جنوبی اظهار داشت: یکی از منابع درآمدی دولت در قانون بودجه سنواتی از محل فروش اموال مازاد غیر منقول دولت است. در کشور تعداد زیادی پروژه عمرانی نیمه تمام داشتیم که اگر برای سال‌های متمادی همه بودجه ملی صرف اتمام آن بشود، باز هم همه این پروژه‌ها به پایان نمی‌رسید.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی افزود: یکی از راه‌های درآمدزایی برای تأمین اعتبار اتمام این پروژه‌ها و برخی از تعهدات مالی دولت از سنوات گذشته، مولدسازی دارایی‌ها و اموال غیر منقول دولت است.

وی با تأکید بر اینکه در خراسان جنوبی اموال مازاد به آن معنا که در برخی استان‌ها مطرح است، نداریم گفت: با این وجود طبق قانون اموال مازاد شناسایی شده و در مزایده به فروش خواهد رفت و درآمد آن برای اتمام پروژه‌ها به استان برگشت می‌ند. 

عباس‌زاده تصریح کرد: پیش‌بینی ما بر این است که در سال جاری از محل فروش اموال مازاد دستگاه‌ها تا سقف 100 میلیارد تومان برای استان درآمد محقق کنیم.

انتهای پیام/ 252

 

© خبرگزاری تسنیم
ارسال از وردپرس به شبکه های اجتماعی ایرانی
ارسال از وردپرس به شبکه های اجتماعی ایرانی
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
1 – مسعود پزشکیان 2 – مصطفی پور محمدی 3 – سعید جلیلی 4 – علیرضا زاکانی 5 – سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی 6 – محمدباقر قالیباف