Get News Fast

خراسان شمالی آماده برگزاری انتخابات ریاست جمهوری است

رئیس ستاد انتخابات خراسان شمالی، گفت: با توجه به گزارش کمیته‌های ذیل ستاد انتخابات استان تمامی زیرساخت‌ها برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری مهیا شده است.

وبانگاه به نقل از خبرگزاری تسنیم:

خراسان شمالی آماده برگزاری انتخابات ریاست جمهوری است

اخبار استانها –

حسن ناهیدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بجنورد، با اشاره به برگزاری جلسه ستاد انتخابات خراسان شمالی، اظهار داشت: با توجه به گزارش کمیته‌های ذیل ستاد انتخابات استان تمامی زیرساخت‌ها برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری مهیا شده است.

وی افزود: تمامی عوامل صندوق‌ها آموزش‌های لازم را دیده‌اند و تمامی دستگاه‌های احراز جهت اخذ آرا نیز به داخل استان منتقل شده است.

رئیس ستاد انتخابات خراسان شمالی از استفاده 86 درصد از رای دهندگان دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از کارت ملی برای احراز هویت خبر داد و گفت: حدود 10 هزار کارت ملی در دفاتر پیشخوان موجود است که صاحبان آنها نسبت به تحویل گرفتن آنها اقدام کنند.

ناهیدی با اشاره به مدارک لازم جهت شرکت در فرآیند رای‌گیری، بیان کرد: همراه داشتن شناسنامه و یا کارت ملی جهت رای دادن لازم و ضروری است که واجدین شرایط باید حتماً یکی از این دو مدارک را به همراه داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: فرآیند تبلیغات نامزدهای چهاردهمین دوره ریاست جمهوری همزمان با کشور آغاز و شرایط برای برگزاری انتخاباتی پرشکوه در خراسان شمالی فراهم شده است.

معاون سیاسی امنیتی استانداری خراسان شمالی در پایان، گفت: امیدواریم مردم استان همانند سایر دوره‌های انتخابات حضوری پرشور و تاثیرگذار در انتخابات داشته باشند.

انتهای پیام/

 

© خبرگزاری تسنیم
ارسال از وردپرس به شبکه های اجتماعی ایرانی
ارسال از وردپرس به شبکه های اجتماعی ایرانی
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
1 – مسعود پزشکیان 2 – مصطفی پور محمدی 3 – سعید جلیلی 4 – علیرضا زاکانی 5 – سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی 6 – محمدباقر قالیباف