Get News Fast

گلایه ‌اهالی خیابان توحید زنجان از عدم اجرای پروژه آبفا

رئیس‌کل دادگستری استان زنجان به همراه دادستان مرکز زنجان در مسجد آقامیرزا احمد واقع در خیابان توحید حضور یافتند و از نزدیک با مردم و اهالی این منطقه در خصوص مشکلاتشان گفت‌وگو کردند.

وبانگاه به نقل از خبرگزاری تسنیم:

گلایه ‌اهالی خیابان توحید زنجان از عدم اجرای پروژه آبفا

اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زنجان، مسئولان قضایی استان زنجان هر هفته در یکی از مساجد استان زنجان حضور می‌یابند و با مردم به طور مستقیم و بدون واسطه گفت‌وگو می‌کنند. در همین راستا حجت‌الاسلام علی فرجی برحق رئیس‌کل دادگستری استان زنجان به همراه بهروز عباسی دادستان مرکز زنجان در مسجد آقامیرزا احمد واقع در خیابان توحید حضور یافتند.

حجت‌الاسلام علی فرجی برحق رئیس کل دادگستری زنجان در گفت‌وگو با تسنیم اظهار داشت: حضور مسئولان قضایی در مساجد و بین مردم از سیاست‌های رئیس قوه قضاییه است و دادگستری استان زنجان هم به تبعیت از این سیاست قوه با دعوت از مسئولان اجرایی و خدمات‌رسان با حضور معاونین دادگستری استان در مساجد و محلات به مشکلات مردم رسیدگی می‌کند.

وی افزود: از برکات دیدارهای عمومی و مردمی مسئولان در مساجد مشکلات بروکراسی اداری که ممکن است برای مردم وجود داشته باشد با حضور مسئولان در بین مردم ضمن دسترسی آسان مردم به خدمتگزاران خود موجبات گشایش در امورات شود.

رئیس کل دادگستری استان زنجان با اشاره به اینکه مشکلات محله‌ای مردم در مناطق مختلف زنجان قبل از حضور در مساجد احصا و از مسئولان امر پیگیری می‌شود ادامه داد: در روز حضور در این مساجد، باید مسئولان مربوطه در مسجد حضور داشته باشند و در زمینه مشکلات آنان پاسخ دهند.

مهمترین مشکلات مردم این منطقه، موضوع آب و فاضلاب بود. اهالی این منطقه به خاطر عدم اجرای پروژه آبفا اعتراض داشتند. آنان معتقد بودند که مسئولان آبفا به درخواست آنان اعتنایی نمی‌کنند.

مشکل بعدی اهالی این منطقه، عدم آسفالت مناسب در کوچه‌های این محله بود که از مسئولان قضایی استان درخواست کردند که در این زمینه دستورات لازم را به مسئولان شهرداری صادر کنند. مشکل سوم آنان کمبود امکانات ورزشی بود که اهالی این منطقه معتقد بودند فرزندان این محله از غنی کردن اوقات فراغتشان در محیط‌های ورزشی محروم هستند.

استانداری زنجان , استانداری زنجان , استانداری زنجان , استانداری زنجان , استانداری زنجان , استانداری زنجان , استانداری زنجان , استانداری زنجان , استانداری زنجان , استانداری زنجان , استانداری زنجان , استانداری زنجان , استانداری زنجان , استانداری زنجان , استانداری زنجان , استانداری زنجان ,

انتهای پیام/‌

 

 

© خبرگزاری تسنیم
ارسال از وردپرس به شبکه های اجتماعی ایرانی
ارسال از وردپرس به شبکه های اجتماعی ایرانی
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
1 – مسعود پزشکیان 2 – مصطفی پور محمدی 3 – سعید جلیلی 4 – علیرضا زاکانی 5 – سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی 6 – محمدباقر قالیباف