Get News Fast

جلیلی: عقب‌ماندگی ۸ ساله پیش از دولت شهید رئیسی باید جبران شود

نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: عقب‌ماندگی ۸ ساله‌ پیش از دولت شهید رئیسی که به اذعان خودشان به رشد صفر و منفی منجر شده بود، باید جبران شود.

جلیلی: عقب‌ماندگی ۸ ساله پیش از دولت شهید رئیسی باید جبران شود

به گزارش وبانگاه به نقل از ایسنا، سعید جلیلی نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری امروز در جمع مردم مرکز خراسان جنوبی در مصلی بیرجند اظهار کرد: خدا را سپاس می گویم که در شهر خودم در جمع شما مردم صمیمی و پرشور حضور پیدا کردم.

وی گفت: از هنرهای ملت ایران است که حوادث را تبدیل به حماسه می‌کنند. ما چندی پیش حادثه تلخ شهادت رئیس جمهور عزیز و منتخب مردم خراسان جنوبی را داشتیم، ولی ۲۰ روز پیش در سه خرداد مردم بیرجند در تشییع پیکر ایشان حماسه آفریدند.

نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ادامه داد: مردم در تندباد حوادث نه تنها متوقف نمی‌شوند بلکه آن را تبدیل به حماسه می‌کنند که شهدای ما مصداق این سخن هستند و علمایی چون تهامی ها، عارفی ها، دکتر شکوهی، معتمدی و گنجی‌ها که از این دیار بودند، نشان دادند چه موفقیت‌هایی را می‌توان برای کشور به ارمغان آورد.

جلیلی اضافه کرد: امروز در ادامه یک راه ناتمام هستیم مسیری که با قدرت باید به سمت هدف‌های حداکثری و به سمت قله حرکت کنیم.

این خبر تکمیل می شود.

 

© خبرگزاری ایسنا > خبرنگار: محسن فرامرزی
ارسال از وردپرس به شبکه های اجتماعی ایرانی
ارسال از وردپرس به شبکه های اجتماعی ایرانی
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا