Get News Fast

رونمایی از کتاب در امتداد خط مقدم نوشته شهید امیرعبداللهیان

ظهر امروز کتاب “در امتداد خط مقدم” نوشته شهید امیرعبداللهیان با حضور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سرپرست وزارت امور خارجه رونمایی شد.

رونمایی از کتاب در امتداد خط مقدم نوشته شهید امیرعبداللهیان

اخبار بین الملل –

به گزارش خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری تسنیم، ظهر امروز شنبه 26 خرداد ماه کتاب «در امتداد خط مقدم» نوشته شهید حسین امیرعبداللهیان، توسط سردار سلامی، فرمانده سپاه پاسداران و علی باقری کنی سرپرست وزارت امور خارجه در حضور خانواده شهید والامقام رونمایی شد.

این رونمایی در مراسم بزرگداشت شهدای خدمت با عنوان «شهدای پرواز اردیبهشت» در ساختمان وزارت امور خارجه انجام شد.

 

.

 

در این مراسم باقری با اشاره به ضایعه تلخ سقوط بالگرد رئیس جمهور و همراهان گفت: یک ملت در بدرقه و تشییع شهدای خدمت با همه ابهتش در برابر همه جهانیان قدرت و اقتدار و صلابت نظام جمهوری اسلامی ایران را پشت سر رهبری معظم انقلاب به نمایش گذاشت و امروز ما داغدار این مصیبت بزرگ هستیم.

سردار سلامی، فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز در این مراسم اظهار داشت: شخصیت جناب امیرعبداللهیان یک شخصیت جامع‌الاطراف و کامل بود. یک شخصیت جذاب، معیار بود و الگویی با قابلیت تکثیر بود در وجود و شخصیت کسانی را که می‌خواهند در آینده هدایت‌گر و سکان‌دار عرصه دیپلماسی کشور باشند.

وی افزود: شهید امیرعبداللهیان ترکیب موزونی بود از یک شاکله هندسی ظاهری زیبا، یک شخصیت بلند بالا، برافراشته، قائم، مستحکم و متین در هیبت ظاهری خود؛ اما این ظاهر آراسته و این قامت برافراشته شکوهی درونی، معنویتی باطنی و فضائلی بسیار برجسته و درخشان داشت که حقیقتا در ترکیب با آن قامت موزون یک انسان کامل را برای ما معرفی می‌کرد.

حضور مقامات لبنانی و بوسنی در منزل شهید امیرعبداللهیان
شهید امیرعبداللهیان الگوی جدیدی در بحث مقاومت ارائه داد

انتهای پیام/

گروه خبری: 1343

 

© خبرگزاری تسنیم
ارسال از وردپرس به شبکه های اجتماعی ایرانی
ارسال از وردپرس به شبکه های اجتماعی ایرانی
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا