Get News Fast

قالیباف: یک مدیریت قوی توان اجرای برنامه هفتم توسعه را دارد

نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: قانون برنامه هفتم مهم است اما اگر اجرا نشود اعتبارش بیش از کاغذ چیز دیگری است. مدیریت قوی است که می‌تواند این کاغذ بی جان را جان بدهد.

وبانگاه به نقل از خبرگزاری تسنیم:

قالیباف: یک مدیریت قوی توان اجرای برنامه هفتم توسعه را دارد

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، محمدباقر قالیباف نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در برنامه برنامه تلویزیونی «با مردم» با بیان اینکه ایران مانند سروی بلندقامت، مستحکم در برابر دشمنان ایستاده است، اظهار داشت: ما هشت سال جنگ سخت را در یک نبرد نابرابرانه پشت سر گذاشتیم و 35 سال دیگر را در جنگ نیابتی در فشارهای جنگ شناختی و در رأس آن در یک تحریم ظالمانه اقتصادی بودیم.

قالیباف: باید زمینه وحدت را تا قبل از 8 تیر فراهم کنیم

وی افزود: دشمنان ما به دنبال این بودند که بتوانند ملت ما را ناامید و گذشته خود پشیمان کنند. ایران عزیز ما و ملت ما همچنان سروی بلندقامت و مستحکم ایستاده و همه دشمنی‌ها و سختی‌ها و ناملایمات عبور کرده و اقتدار و بزرگی خود را در اوج نگه داشته است.

نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: ایران با قدرت کسب کرده ایده مقاومت و عمل به وعده صادق و جغرافیای سیاسی منحصر به فرد منقطه‌ای و جهانی یک بازیگر اصلی در منطقه است.

وی افزود:  ایران سربلند از رویکرد حفظ بقا عبور کرده و به بلوغ رسیده است که می‌توانیم در گام دوم انقلاب اسلامی حرکت را به سمت پیشرفت اینگونه بگوییم از پایایی به سمت پویایی برسیم و هرگز اجازه نخواهیم داد که بدخواهان ایران ما را دور بزنند.

قالیباف با بیان اینکه امروز همه از گرانی و تورم رنج می‌برند، تصریح کرد: ما وعده دادیم که مجلس یازدهم برای یک خیزش اقتصادی آمده است یعنی قوانینی که در مسئولیت مجلس که قانون‌گذاری است باید تصویب کنیم. به وعده خود عمل کردیم و گزارش را خدمت مردم دادیم.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری بیان داشت: قانون برنامه هفتم مهم است اما اگر اجرا نشود اعتبارش بیش از کاغذ چیز دیگری است. مدیریت قوی است که می‌تواند این کاغذ بی جان را جان بدهد.

وی تصریح کرد: ما امروز شاهد مشکلات هستیم که تکرار برای بنده سخت است چون آنقدر شما مردم عزیز این را شنیدید از حرف خسته‌اید ولی در این شرایط می‌خواهم به شما قول بدهم مثل گذشته و به عهد خودم وفا کنم که اینها را می‌گویم که با کمک شما حل کنیم.

قالیباف تاکید کرد: امروز همه از گرانی و تورم رنج می‌بریم و شرمنده‌ایم. ما حتما برای این در دولت چهاردهم که دولت خدمت و پیشرفت است چاره‌اندیشی کردیم برنامه و روش اجرا داریم و ضمانتنامه اجرایی کارنامه عملکرد بنده در طول سالیان گذشته است.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه اراده بر این است تا مسیر شهید رئیسی را  ادامه دهیم، تاکید کرد: امروز ریشه اصلی مفاسد در کشور ما ناکارآمدی است و رقم‌ها به گونه‌ای است که آدم قصه می‌خورد.

وی افزود: مجلس یازدهم و دولت شهید رئیسی  آمدند که ریل را عوض کنند و در این مسیر حرکت کردند و پیش رفتیم و شتاب گرفتیم.

قالیباف ادامه داد: برنامه هفتم با مشارکت هم تصویب کردیم ولی مشیت الهی اینگونه شد که این رفیق عزیز را از ما گرفت.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد: ما امروز پیش روی خود دو راه داریم یا اینکه اجازه بدهیم چرخ بر همان پاشنه گذشته بچرخد یا اینکه این مسیر تحول را با قدرت ادامه دهیم.

وی بیان داشت: اراده بر این است که این مسیر را ادامه دهیم و اگر ضعفی در برخی کارها وجود دارد آنها را تبدیل به قوت کنیم و به سرعت برویم به سمت تحول برویم.

قالیباف افزود: ملت عزیز ایران در یک نقطه تاریخی قرار گرفتید و در یک لحظه مهم اساسی هستید برای یک تصمیم بزرگ. این انتخاب و تصمیم شماست برای تحول در اقتصاد برای آینده فرزندان‌مان در این سرزمین پهناور برای پیشرفت و عزت ملت ایران.

در حال تکمیل…

 

© خبرگزاری تسنیم
ارسال از وردپرس به شبکه های اجتماعی ایرانی
ارسال از وردپرس به شبکه های اجتماعی ایرانی
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا