Get News Fast

تمهیدات پلیس راهور در دهه اول ماه محرم در آذربایجان‌ شرقی

رئیس پلیس راهور استان آذربایجان‌شرقی ضمن عرض تسلیت ایام محرم از شهروندان خواست نکات ایمنی ترافیکی را در شب‌های محرم رعایت کنند تا شاهد حوادث ناگوار تصادفات رانندگی نباشیم.

تمهیدات پلیس راهور در دهه اول ماه محرم در آذربایجان‌ شرقی

اخبار استانها –

به گزارش بخش استانی وبانگاه به نقل از خبرگزاری تسنیم از تبریز، فریدون قنبرزاده امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در ایام محرم عزاداران حسینی تا پاسی از شب بیرون هستند و بیشتر به صورت پیاده تردد می‌نمایند، از طرفی پوشیدن لباس‌های مشکی که به احترام شهادت آقا اباعبدالله الحسین (ع) و ماه محرم استفاده می‌شود محدودیت‌هایی را در دید راننده‌ها به خصوص در شب ایجاد می‌کند لذا در هنگام عبور از عرض خیابان احتیاط لازم را داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: عابرین پیاده برای دیده‌شدن سعی کنند از محل‌هایی که روشنایی کافی دارد عبور کرده و هنگام عبور از عرض خیابان، چراغ تلفن همراه خود را روشن کرده و به راننده‌ها علامت دهند تا خطر تصادفات عابر پیاده به حداقل برسد.

رئیس پلیس راهور آذربایجان‌شرقی ادامه داد: در برخی از میادین با توجه به اجرای مراسم عزادارى، محدودیت‌هایی در تردد وسائط نقلیه در سطح شهرهای استان خواهیم داشت؛ فلذا شهروندان با صبر و حوصله از مسیرهای جایگزین تردد نموده و با پلیس همکاری‌های لازم را داشته باشند.

قنبرزاده از رانندگان درخواست کرد: با توجه به تردد عابرین پیاده در شب سیستم روشنایی وسیله نقلیه را بررسی و در معابر با سرعت مطمئنه حرکت کنند و همچنین با توجه به افزایش سقف دیه در این ایام، حتماً بیمه وسیله نقلیه را از نظر تاریخ اعتبار آن بررسی و در صورت لزوم، تمدید کنند و رانندگانی که به هر دلیلی مشمول محرومیت از رانندگی هستند از اقدام به رانندگی به جد پرهیز کنند.

انتهای پیام/

 

© خبرگزاری تسنیم
ارسال از وردپرس به شبکه های اجتماعی ایرانی
ارسال از وردپرس به شبکه های اجتماعی ایرانی
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا