Get News Fast

ایجاد 10 هزار اشتغال طرح‌های شاخص استان اصفهان

مدیرکل صمت استان اصفهان ضمن اشاره به ۲۵ طرح شاخص این استان، گفت: ۱۰ هزار اشتغال با تکمیل طرح‌های شاخص استان اصفهان ایحاد می‌شود.

ایجاد 10 هزار اشتغال طرح‌های شاخص استان اصفهان

اخبار استانها –

به گزارش بخش استانی وبانگاه به نقل از خبرگزاری تسنیم از کاشان، شاهین آذری بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران ضمن اشاره به جایگاه ویژه کاشان و آران و بیدگل در حوزه صنعت، معدن و تجارت، اظهار داشت: آنچه که از سوی اداره کل صمت استان اصفهان برنامه‌ریزی شده پایداری اشتغال ایجاد شده است.

وی ضمن اشاره به سیستم انقباضی سیستم بانکی استان اصفهان افزود: با وجود این شرایط بر اساس مصوبات اخذ شده سعی شده است تا نقدینگی واحدهای تولیدی تا میزان قابل توجهی جبران شود و همین موضوع موجب پویایی و رشد تولید شده است.

مدیرکل اداره صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان با بیان اینکه یک هزار و 430 طرح نیمه تمام وجود دارد، خاطرنشان کرد: این طرح‌ها بیش از 60 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است در حالی که در استان اصفهان 25 طرح شاخص احصاء شده است.

وی با بیان اینکه سرمایه‌گذاری در طرح‌های شاخص استان اصفهان به 81 هزار میلیارد تومان می‌رسد، گفت: 10 هزار اشتغال‌زایی نیز با اجرا و تکمیل طرح‌های شاخص در استان اصفهان محقق می‌شود به نحوی که 12 طرح شاخص استان اصفهان مربوط به شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل است.

آذری با بیان اینکه پیگیری‌های متعددی برای طرح‌های شاخص استان اصفهان انجام شده است، تصریح کرد: بازدیدهای مستمری از طرح‌های شاخص استان اصفهان انجام می‌شود و تمام ظرفیت و توان را به کار گرفتیم تا این طرح‌های شاخص تا پایان سال 1403 افتتاح و به بهره‌برداری برسد.

وی با بیان اینکه یکی از اقدامات مجموعه صنعت، معدن و تجارت نزدیک کردن ظرفیت عملیاتی به ظرفیت اسمی واحدهای تولیدی است، تاکید کرد: تحقق این مهم دارای ارزش افزوده زیادی است، چرا که تجهیزات لازم وجود دارد و با حمایت می‌توان ظرفیت عملیاتی را به ظرفیت اسمی نزدیک کرد.

انتهای پیام/801/

 

© خبرگزاری تسنیم
ارسال از وردپرس به شبکه های اجتماعی ایرانی
ارسال از وردپرس به شبکه های اجتماعی ایرانی
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا