Get News Fast

هشدار گروه‌های فلسطینی درباره نقشه شوم اسرائیل در شهر غزه

گروه‌های فلسطینی درباره توطئه اشغالگران برای آوارگی اجباری ساکنان شهر غزه به سمت جنوب این باریکه و سپس اخراج همه مردم فلسطین از سرزمینشان هشدار داده و از طرف‌های مربوطه جهانی خواست وظیفه خود را در مقابله با این جنایات بر عهده بگیرند.

هشدار گروه‌های فلسطینی درباره نقشه شوم اسرائیل در شهر غزه

اخبار بین الملل –

به گزارش هاب خبری وبانگاه به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، گروه‌های فلسطینی با صدور بیانیه‌ای درباره توطئه جدید صهیونیست‌ها برای آوارگی اجباری ساکنان محله‌های شهر غزه هشدار دادند.

بعد از جنایتی که اخیراً نیروهای اشغالگر در مناطق وسیعی از شهر غزه انجام دادند، هشدارهای زیادی درباره نقشه خطرناک صهیونیست‌ها علیه ساکنان این شهر مطرح شده است و در همین راستا گروه‌های فلسطینی تاکید کردند: ارتش جنایتکار و فاشیست صهیونیستی روی ادامه فشارهای نظامی علیه غیرنظامیان و کشتارهای وحشتناک حساب کرده، تا «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر جنایتکار رژیم اشغالگر و کابینه فاشیست او، تلاش میانجی‌ها برای رسیدن به توافق آتش بس و توقف جنگ نسل کشی در غزه را به شکست بکشانند.

همچنین کمیته پیگیری نیروهای ملی و اسلامی فلسطین نیز در بیانیه‌ای درباره سکوت جامعه جهانی در قبال تشدید جنایات وحشیانه صهیونیست‌ها در غزه و کشتارهایی که این رژیم فاشیست، به ویژه اخیراً در محله‌های شهر غزه مانند الشجاعیه، التفاح، الدرج و محله قدیمی انجام داده، هشدار داد و تاکید کرد: هدف دشمن از این جنایات، آوارگی همه ساکنان شهر غزه به سمت جنوب است تا مقدمه‌ای برای پاکسازی نژادی مردم فلسطین و اخراج آنها از سرزمین خودشان باشد.

گروه‌های فلسطینی از میانجی‌ها خواستند تا اقدامی جدی برای پایان دادن به مانورهای نتانیاهو و توقف جنایات وحشیانه صهیونیست‌ها علیه غزه انجام دهند.

این گروه‌ها همچنین از نهادهای بین‌المللی و سازمان ملل نیز خواستند تا مسئولیت‌های حقوقی و انسانی خود را جهت تحت فشار قرار دادن رژیم اشغالگر برای توقف جنگ نسل کشی آن علیه غزه بر عهده بگیرند.

پیش از این سازمان دیده‌بان حقوق بشر اروپا- مدیترانه با صدور بیانیه‌ای درباره تجاوزات اخیر صهیونیست‌ها به شهر غزه و توطئه برای آوارگی اجباری ساکنان این منطقه اعلام کرد که ارتش اشغالگر اسرائیل، در میان تجاوزات گسترده خود، جنگ ارعاب و آوارگی اجباری علیه مردم شهر غزه و شمال این باریکه به راه انداخته است.

این سازمان حقوق بشری افزود: ما مدارک مستندی داریم که نشان می‌دهد اسرائیل ده‌ها هزار نفر از مردم را از مناطق مختلف شهر غزه مجبور به آوارگی کرده است. عملیات آوارگی اجباری ساکنان شهر غزه، در سایه دستورهای ارتش اسرائیل برای تخلیه مناطق وسیع از غزه، همزمان با ادامه جنگ نسل کشی و گرسنگی اسرائیل علیه غیرنظامیان در این باریکه صورت می‌گیرد.

دیده‌بان حقوق بشر: اسرائیل جنگ آوارگی در غزه راه انداخته است

انتهای پیام/

گروه خبری: 346

 

© خبرگزاری تسنیم
ارسال از وردپرس به شبکه های اجتماعی ایرانی
ارسال از وردپرس به شبکه های اجتماعی ایرانی
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا