Get News Fast

انارکی‌محمدی: مخبر پس از شهادت آیت‌الله رئیسی به‌خوبی کنترل اوضاع را به دست گرفت

نماینده مردم رفسنجان در مجلس شورای اسلامی گفت: بعد از شهادت رئیس‌جمهور سیزدهم، آقای مخبر سرپرست ریاست جمهوری شد و تا حد بسیار خوبی توانست راه شهید رئیسی را در پیش بگیرد و مسائل مختلف کشور را کنترل کند.

انارکی‌محمدی: مخبر پس از شهادت آیت‌الله رئیسی به‌خوبی کنترل اوضاع را به دست گرفت

احمد انارکی محمدی، در گفت‌وگو با ایسنا درباره عملکرد محمد مخبر، سرپرست ریاست جمهوری بعد از شهادت آیت الله رئیسی عنوان کرد: پس از شهادت آیت الله رئیسی در سانحه سقوط بالگرد، کشور دارای شرایطی بحرانی شد. در این شرایط نیاز به فردی بود تا بتواند به خوبی وظایف شهید رئیسی را انجام دهد و راه ایشان را پر قدرت ادامه دهد.

وی ادامه داد: بعد از شهادت رئیس جمهور سیزدهم آقای مخبر سرپرست ریاست جمهوری شد و تا حد بسیار خوبی توانست راه شهید رئیسی را در پیش بگیرد و مسائل مختلف کشور را کنترل کند. هر چند شاید کاستی‌هایی نیز در این مسیر بوجود آمده باشد اما در مجموع عملکرد ایشان خوب ارزیابی می‌شود.

انارکی محمدی در پایان یادآور شد: رهبر معظم انقلاب نیز در دیدار اخیر با دولت سیزدهم از آقای مخبر هم بخاطر همراهی با دولت سه‌ساله شهید رئیسی و هم به علت اداره خوب امور اجرایی کشور قدردانی به عمل آوردند که همین موضوع نشان دهنده چگونگی عملکرد ایشان مخصوصا بعد از شهادت آیت الله رئیسی بوده است.

انتهای پیام

 

© خبرگزاری ایسنا > خبرنگار: امیررضا قشقایی
ارسال از وردپرس به شبکه های اجتماعی ایرانی
ارسال از وردپرس به شبکه های اجتماعی ایرانی
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا