Get News Fast

درخواست 150 دستگاه ون برای جابه‌جایی زائران اربعین حسینی

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز با بیان اینکه امسال ون‌های بیشتری برای جابه‌جایی زائران در این مرز در نظر گرفته می‌شود، گفت: درخواست خرید ۱۵۰دستگاه ون داده شده است که در صورت تأمین، مستقیم به مرز چذابه اعزام می‌شوند.

درخواست 150 دستگاه ون برای جابه‌جایی زائران اربعین حسینی

اخبار استانها –

به گزارش بخش استانی وبانگاه به نقل از خبرگزاری تسنیم از اهواز، حجت‌الله سلیمانی، با اشاره به اینکه با توجه به آغاز عزاداری‌ها و فعالیت تکایا و مواکب، از رانندگان می‌خواهیم در این ایام به ویژه در محدوده استقرار مواکب و شب‌ها که هوا تاریک است، دقت بیشتری داشته باشند و سرعت مطمئنه را رعایت کنند اظهار داشت: در این ایام به صورت موردی و طبق هماهنگی با پلیس راهور منطقه، انسدادهای مقطعی در برخی مناطق اعمال می‌شود و معمولا در یکی دو ساعت پایان شب محورها مسدود و سپس باز می‌شوند.

وی افزود: همچنین در ایام در زمان برگزاری مراسم در خصوص مراکز تجمعی مهم مانند مصلی و گلزار شهدا، اطلاعیه‌ها در خصوص زمان و محل فعالیت اتوبوس‌ها توسط سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز صادر می‌شود.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز با بیان اینکه در حال حاضر هر هفته از پروژه‌های در حال اجرا در این مرز بازدید می‌کنیم بیان کرد: در مراسم اربعین حسینی(ع)، امور مرز چذابه در اختیار شهرداری اهواز است و اقدامات در حوزه خدمات شهری و حمل و نقل در پایانه مرزی چذابه توسط شهرداری اهواز انجام می‌شود. در حال حاضر آسفالت پارکینگ‌ها در مرز چذابه در حال انجام است. همچنین سازمان تاکسیرانی در حال پیگیری برای ایجاد سایبان برای تاکسی‌ها و مسافربرها است.

سلیمانی گفت: سعی می‌شود هر سال کیفیت خدمات در این مرز افزایش یابد و در این راستا امسال ون‌های بیشتری برای جابه‌جایی زائران در این مرز در نظر گرفته می‌شود. درخواست خرید 150 دستگاه ون داده شده است که در صورت تامین، مستقیم به مرز چذابه اعزام و پس از اربعین، وارد چرخه حمل و نقل اهواز می‌شوند. 

انتهای پیام /735

 

 

© خبرگزاری تسنیم
ارسال از وردپرس به شبکه های اجتماعی ایرانی
ارسال از وردپرس به شبکه های اجتماعی ایرانی
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا